Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-02, 07:07   #2808
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez anias0707 Pokaż wiadomość
Dobrze nie ma sprawy. A mam pytanie, czy po każdym nawilżającym połtłustym kremie , będe tak reagowała. A słyszeliście o kremie emolit dla skóry suchej atopowej i łuszczącej ?.

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Bo nie wiem, czy smarowac kremem który bedzie mi robił skorupkę, bo wtedy bedzie wszytsko jak nalezy czy np użyje takiego kremu np babydrem bo jeszcze nie stosowałam i nie bedzie robił mi łuski i wtedy bedzie prawidłowo.
i ja i nieco piszemy ci, że rybia łuska podczas leczenia skóry to normalny objaw dochodzenia skóry do siebie po alergii i mocnym podrażnieniu. Ja polecam cutibazę, która dla mnie jest lepsza - lepiej nawilża, szybko się wchłania, nieco poleca lipobazę, krem mający podobne działanie jak cuti.

Jak przetrzymasz ten etap, bo to moment, kiedy stara, chora skóra złazi, a pod nią regeneruje się nowa, świeża zdrowa, to później wszystko powinno wrócić do normy.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując