Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 10:15   #2829
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dzien dobry, szlachta wlasnie wstala
catee niestety bialego nie mialam, ale podejrzewam, ze bedzie podobny jakosciowo jak tam anonimki?
Mgielka
a to szkoda, no ale tak czy inaczej poogladam je jak bede w naturze lub douglasie, bo dla mnie wyprawa do natury, gdzie tam szafy sa najbogatsze to na drugi koniec miasta
a, ze wro jest tak rooozkopane, to 5x musze sie przesiadac i taka podroz trwa 1-1,5h, to zanim ja sie doczlapie do natury, to mi sie juz odechciewa

anonimy milcza, dziekuje za wsparcie
dzisiaj bedzie nowa notka i znowu aparat mi swirowal, to jestem az ciekawa na ich odzew


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
W macie wyglądają bajecznie


Łiiii. mam ten sam lakier z Safari Ma świetny kolor. A brokat zdecydowanie rozweselił mani


Bardzo ładny kolor i wzorek


Tyle ode mnie

Orlico- no to niezłe wesele
Dobrze, że przynajmniej miałaś fajną grupę, z którą można się było pobawić. Uwielbiam wesela ale jak nie ma co jeść a muzyka jest iście biesiadna to nawet ja wymiękam
Dodi- super dobrane kolory do kraka
dzieki

Cytat:
Napisane przez Ea89 Pokaż wiadomość
Nie liczy się to, że sweet panienka skoro sympatyczna, hehe A jak pytała o to czy fajna muzyka to trzeba było powiedzieć, że świetna tylko trochę nie w Waszym guście ;p



No i dobrze, że nie patrzysz bynajmniej malujesz na różne kolory, a nie ciągle te same tak jak ja Może mi też kiedyś przejdzie, bo faktycznie np do białego i czarnego pasuje wszystko także zieleń też
zanim tutaj zaczelam sie udzielac, to bylam ograniczona do czerwieni i frencza, ale ze dziewczyny tutaj kusza i kusza nowymi kolorami, to kupuje i maluje lato jest

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ja też właśnie nie kupiłam , bo pomyślałam że sie lakiery nie pomieszczą


dobranoc
teez myslalam, ale ludzilam sie ze moze jednak
poszlo na kolorowke i kremy

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A mi jak na złość lakier trzyma się już od soboty, nie mam ani jednego odprysku i tylko ledwo co starte końcówki Pierwszy raz mi się coś takiego trafia
ladnie jest

trwaly ten podkladowy, mi by sie taki przydal, bo wlasnie wczoraj zmylam ta zielen i dzisiaj patrze na kalendarz, ze moje auto mam juz rok ze mna (zboczona jestem w tym temacie) to musze go pieknie wypucowac i chyba zaloze rekawiczki, bo przy szorowaniu felg uzywam silnych detegentow, woskowanie tez moze zaszkodzi, nawet jak dam odzywke, to cos czuje, ze to zje... bo jak pamietam, to zawsze z pomalowanymi mylam, to automatycznie lakier platami schodzil i trzeba bylo nowe mani robic

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Spoko, zrobiłam to rachu ciachu i już wszystkie schną

jestem strasznie zmienna
nooorma
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora