Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 16:21   #4093
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiulka_22 kurcze ładnie pisza fajnie zachęcają ale znamy takie chwyty marketingowe każdy uważa że jego produkt jest najlepszy przekonuje mnie jedynie gwarancja no ale pomysł z kupnem taśmy i doszyciem wg własnego uznania spinek... myślę że to chyba najlepszy pomysł też bym się zdecydowała na taki sposób... i co robimy ? ^^

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

denerwuje mnie i trochę przeraża to że na każdym zdjęciu nakładają jedną taśmę na drugą :/ tak w clip in jak i w taśmach i sama nie wiem co o tym myśleć i jak w rzeczywistości wyglądają te włosy... bo taśma jedna na drugiej wygląda świetnie ale jak wygląda pojedyncza? Pani z rapunzel nie ma rzeczywistych zdjęć pojedynczej taśmy więc jest to dla mnie troszkę podejrzane... z drugiej strony widziałam inne filmiki z ich włosami i faktycznie jakość jest dobra.. Mam tą komfortową sytuację że mieszkam w Norwegii i w sumie w jeden dzień zarabiam na takie włosy więc chyba zaryzykuję ale to dopiero za 2 tygodnie

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

no nic.. póki co czekam na wypłatę i zobaczymy co będzie dalej może któraś z wizażanek pokusi się o rapunzelki

zobaczcie ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=HmbHxGIeaVI ^^ ajć niby nie ma prześwitów niby fajnie to wygląda ale po tylu oszustach z allegro ciężko w cokolwiek uwierzyć

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=TjxXJMgZBEU i słuchjcie widzę jeszcze jedną firmę Rapunzel Rapunzel Hair Extansion ^^ też mają fajne włosy trochę błyszczą ale widać że są na prawdę dobre ^^ przynajmniej mi się tak wydaje szkoda tylko że takie drogie i zestaw składa się chyba tylko z 6 taśm a to zdecydowanie za mało jak dla mnie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012

Edytowane przez angeells
Czas edycji: 2011-10-20 o 16:23
angeells jest offline Zgłoś do moderatora