Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 19:46   #4098
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Szpilaa Pokaż wiadomość
Kobietki jednak rapunzel, wy niedobre
pochwalcie sie jak przyjdzie do was paczuszka! bo tylko z opinii innych kobitek slyszalam o tej firmie i jestem ciekawa czy wam sie spodobaja - znawczynie wloskow ktorym zadne wady nie umkną
moich wloskow jeszcze nie ma caly czas sumiennie czekam
zamowilam wlosy kuzynce i doradzcie mi czy lepiej wziasc jasniejsze i pofarbowac czy ciemniejsze i dofarbowac jej wlosy pod kolor clipow bo ma kolor pomiedzy dwoma zestawami, normalne jest farbowanie clipow czy jakis okreslony krotszy czas jest i trzeba o jeden ton ciemniejszą farbe kupic od zamierzonego efektu?
jeśli zamówiłaś koleżance włosy dobrej jakości to wydaję mi się że lepiej zafarbować clipy a o jaki kolor chodzi ? coś z brązami czy z blondem? Ja na szczęście mam problem z głowy bo mam czarne włosy nie no te rapunzel kuszą a szczególnie ta gwarancja

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

nie mogę nigdzie na ich stronie znaleźć koszt wysyłki napisałam do nich. Na stronie mają napisane że można je zwrócić jeśli się ich nie otworzy ,zapytałam się jeśli otworzę opakowanie i spr. tylko grubość i kolor włosów to czy można je odesłać
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora