Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-19, 09:06   #1475
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez Fantagoria Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź, będę stosować



Jacqueline27 - nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chybaw okresie dużego nasłonecznienia nie jest dobrze stosować duże stężenia wit. C ? Ale dzięki za informację, zapisałam sobie na kurację zimową

Już raz zastosowałam filtr 50 z SVR - jak dla mnie bomba, bo w ogole nie miałam uczucia maski na twarzy, co dla mnie rzadkość przy wszelkiego rodzaju dużych filtrach. Ma taki kolor, że delikatnie tuszuje też chyba ten ogień na polikach. Świeci się, ale od czego puder matujący

Dziewczyny, ja po zażywaniu belissy sun (tylko dwa tygodnie) dostałam masy czerwonych plamek na twarzy, już prawie dwa tygodnie nie jem, a one nie znikają, tylko delikatnie się złagodziły. Czy to też podciąga się pod ten rumień od naczynek?

I jeszcze jedno: czy płyn micelarny Bioderma Sensibio może wysuszac? Przeszłam na niego z hydrabio, ze dwa dni nie użyłam też serum nawilżającego delii i coś mnie strasznie wysuszyło a może koncentrat na naczynka avene?
....
może podsuszać,zwłaszcza jak się ''zaniedba'' chwilowo nawilżanie....micel może też nieźle uczulić....a wiecie,że generalnie micele też powinno sie spłukać tak jak żel/piankę do mycia? ja miałam taką nieciekawą sytuacje własnie....w koncu dokopałam się do informacji co i jak...i generalnie nie powinien on pozostac na skórze po oczyszczaniu.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując