Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GRT- Gimnastyka Relaksujaca Twarzy.Kto wie,kto zna?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 20:51   #14
guru33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: GRT- Gimnastyka Relaksujaca Twarzy.Kto wie,kto zna?

Cytat:
Napisane przez Kwiati Pokaż wiadomość
Z panią Lari Yuagi to proponuje uważać !Wymasowała mi takie zmarszczki o jakich mi się nawet nie sniło i to w miejscach gdzie nawet zarysu ich nie miałam i tak już zostało... Naprawdę jest zdolna pod tym względem, ja do tej pory, a to już kawałek czasu po masażu jest, zastanawiam się jak 'to" zrobiała... Także odradzam całym sercem wszystkim dbającym o skórę masaże u tej Pani!
Witam, czy na pewno mówisz prawdę ? Nie da się zrobić zmarszczek takim zabiegiem ani żadnym innym. One się robią z czasem, na to ma wiele czynników. Mówię to bo żyję już prawie pół wieku i pracuje w zawodzie jako kosmetyczka. Panią Lari widziałam na własne oczy jakieś 10 minut, i nie miała na swojej twarzy nawet pół zmarszczki. Wybieram się do niej na zabiegi to w tedy powiem jak wyglądam. Jeśli by tak było to na pewno ta kobieta by nie miała zapisanego kalendarza na kilka tygodni do przodu na te zabiegi. Jeśli naprawdę coś było nie tak, to proszę o wiadomość do mnie. Pozdrawiam.
guru33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując