Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-09, 12:49   #586
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

MILA 17 nie chcę Cię straszyc tylko raczej doradzic

...zanim zdecydujesz sie na terapię IZOTEKIEM naprawde dobrze sie zastanów i rozwaz wszystkie za i przeciw i nie mówię tu tylko o działaniu teratogennym tego leku ale takze o działaniu psychotycznym...naprawde dobrze to przemyśl

Jesli chodzi o tetracykliny to BARDZO, BARDZO, BARDZO odradzam efekt podczas przyjmowania leku (po jakim czasie oczywiscie) jest i owszem rewelacyjny ale tylko w trakcie przyjmowania , gdy przestaje się go przyjmowac po jakims czasie trądzik wraca z taka sama siła (i wydaje ci sie ze jest gorzej bo juz sieod niego odzwyczaiłaś) a poztym i moze najwazniejsze ze wszystkich informacji jet to ,ze jest to lek BARDZO nefrogenny (zwłaszcza w większych dawkach) więc naprawde lepiej pomyslec o przyszłosci...
ps. a podczas terapii tetracyklina mi osobiscie tak wyłaziły włoy, ze całymi gasciami...przy kazdym czesaniu wyzucałam całą garśc włosów-bałamsie ,ze wyłysieje...a po zakonczeniu terapii (która trwała długo i nic nie dała) włosy mam takie rzadkie kiedys miłam piekne włosy ale teraz to juz tylko wspomnieni
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora