Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 22:43   #597
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Nie możesz odradzać tego leku. Że Tobie akurat po odstawieniu trądzik wrócił nie znaczy, że wróci on do wszystkich. Fajnie, że informujesz o tym co Ci się przytrafiło i jest to przykre, że trądzik wrócił i wyleciały Ci włosy.

Dużo zależy od dermatologa.
ja nie chce nikogo odciaga na siłę od leku tylko dzielę się swoimi spostrzezenimi...

ja walcze z tradzikiem juz od 11 lat więc sama sie domyślasz przez ilu lkarzy sie przewinełam...i zawsze kazdemu z nich dawałam naprawde długi okres czasu na otrzymanie jakichs efektów... ale walka trwa..po dwóch latach (nieskutecznych) u ostatniego lekarza, zamierzam zmienic go na kolejnego -moze teraz trafie na dobrego

NETTIE mi osobiscie na cos takiego (z opisu wydaje mi sie ,ze tez ma zaonione to w taki sam sposób) pomagja okłady z rumianku zawsze gdy mam taka twarz to na noc przed snem na juz umyta bużkę robie koład z cieplutkiego wywaru z rumianki i w ciagu kilku dni potrafi sie wszystko ładnie wygoic (inna sprawa,ze na mnie goi sie wszystko jak na przysłowiowym psie ale naprawde polecam)
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora