Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 20:23   #8
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Co zmienić by poczuć się atrakcyjnie ?

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Najpierw oblukalam twoje zdjecia ;] Pierwsza moja mysl "ale ona piękna...." , potem dopiero przecytalam co napisalas... i szczerze rozwalilas mnie kompletnie!! nie rozumie wogole twojego podejscia do samej siebie.. masz piekna twarz i swietnie ci w tych krociutkich wloskach ;] kolor znakomicie podkresla twoje nibianskie oczka.. a figura cudna choc widac tylko czesc od pasa w gore ;] jestes naprawde swietna dziewczyna.... wiem jak to kobiety maja bo ja sama tez czasem lapie dola i wiele rzeczy chcialabym zmienic.. Ale dziewczyny!!! komu my chcemy dorownac? idealy przeciez nie istenija?
Zgadzam się w 100%
Na zdjęciach zobaczyłam śliczną buźkę, super fryzurkę! Nie potrzebujesz opalania (chyba żeby miałaby to dostarczyć Ci więcej światła co podobno poprawia nastrój)- wszystko bardzo ładnie Ci pasuje!
Jeśli chcesz zmiany proponowałabym troszkę więcej rudości an włoskach, bardziej kolorowe makijaże i więcej uśmiechu
Jeśli chcesz poczuć się atrkacyjna proponuję taką oto recepte:
- idź do kosmetyczki,z rób sobie maseczkę
- kup sobie seksowną bieliznę, pończochy lub cokolwiek Ci się podoba (na ryneczkach można tanio dostać coś ładnego)
- kolorowy lakier do paznokci
- słodki deser (naprawdę czasem można sobie zaszaleć z czekoladą)
- ciepła kąpiel lub spacer w lesie tez moze się rpzydać

Jesteś atrakcyjna - uwież w to!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując