Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-09, 14:49   #1822
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Co do nowego wygladu Wizazu, zagladnijcie na Techniczny, co Zlosliwiec wypisuje w odpowiedzi na niezadowolenie uzytkownikow, wlosy deba staja i noz sie w kieszeni otwiera. Aluzje typu "jak ci sie nie podoba to spadaj i nie zawracaj gitary". To w koncu kto tu jest dla kogo - portal dla uzytkownikow, czy uzytkownicy dla nabijania kasy wlascicielom? Ja rozumiem, ze nie kazdy lubi zmiany ale takie traktowanie uzytkownikow to chamstwo i sredniowiecze. Ordynarnie i tyle. Zenada ze strony redakcji.
właśnie przebrnęłam przez techniczny i .. dziwny niesmak pozostał. Ja rozumiem, że każdy ma własne zdanie i nie każdemu musi się podobać nowy wygląd wizażu, a dlaczego nie potrafi zrozumieć tego "góra"?

Odpowiedzi, jakie tam padają, nieco zweryfikowały mój obraz osób, ktore są odpowiedzialne za działanie wizażu. Okazuje się, że tak naprawdę użytkownicy (-czki), dla których w końcu ten portal istnieje, nie mają prawa nie zaakceptować (nawet we własnej opinii) zmian, jakie zostały narzucone. Każda próba zasugerowania większej przyjazności obecnego wyglądu kończy się dokładnie tak, jak napisala vril - nie podoba się- żegnamy

Uwielbiam fiolet we wszelkich możliwych odcieniach, ale nie w takiej formie i nie przy takim kontraście. Mam wadę wzroku i mimo iż mam wysokiej jakości szkła i monitor (rozbawiła mnie opinia jednej z dziewczyn, mówiąca o tym, że trzeba iść z postępem i kupić monitor panoramiczny i będzie po problemie), to jednak już po godzinie siedzenia na wizażu odczuwam pieczenie i łzawienie oczu.

Więc- pomijając nasze indywidualne upodobania kolorystyczne, może należałoby zwrócić uwagę na komfort zdrowotny korzystania z tego portalu?
Ja już kończę ten temat i uciekam z wizażu na jakiś czas, bo ani minuty dłużej moje oczy nie wytrzymają

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-09 o 14:50
cathy jest offline Zgłoś do moderatora