Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-23, 14:33   #2894
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej! Jakiś czas temu pisałam w tym wątku, ale cały czas Was podczytuję ponieważ również marzę o zimnym brązie Ostatnio poszłam do sklepu fryzjerskiego kupić farbę Allwaves ale wyszłam z CeCe 5.1, bo tej pierwszej nie było. Nigdy więcej kupowania kotów w worku Farba wyszła paskudnie, totalnie ciepło, na odrostach złote refleksy, na reszcie rudawe Dobrze że szybko się zmywa. Do tej pory farbowałam głównie Majirelem (5.12,5.11,4.11,4.71 - różne kombinacje) i narzekałam, że kolor nie wychodzi dostatecznie zimno (zawsze wymywał się do ciepłej poświaty). Ha! Przy tym badziewiu CeCe, Majirel ma na prawdę zimne kolory, teraz to doceniam przez porównanie

Moje naturalne odrosty to kolor mniej więcej na poziomie 6, ale 10 cm niżej jest już o wiele ciemniej, mam ciemny brąz, prawie czarny i największy problem to dla mnie przyciemnienie odrostów bez stosowania już farb na poziomie 4. Lubię się w ciemnych włosach, bo mam ciemno brązowe oczy, więc nie wyglądam sztucznie, ale pomału chciałabym je rozjaśnić do poziomu 5-6.

Teraz postanowiłam farbować się delikatnymi farbkami bez amoniaku i chcę kupić L'oreal Richesse 5.12, chociaż trochę boje się, że opal może dać mi czerwonawą poświatę. Ale wydaje mi się że sam popiel nie przykryje złotawych odrostów po CeCe i muszę mieć trochę opalu. Natomiast 5.21 to już bankowo ciepło mi wyjdzie, więc raczej się nie skuszę. Szkoda że nie ma w palecie 5.11, albo mixtonu popielatego.

Dziwne że Wella Color Touch ma tak ubogą paletę zimnych odcieni na poziomie 5. Na ich stronie widziałam 5.1 ale nikt na allegro go nie sprzedaje. 5,71 wiadomo że wyjdzie ciepły, 7 oznacza u nich brąz jak już Viki pisała. Ewentualnie mogłabym spróbować 5.71 zmieszać z mixtonem niebieskim i fioletowym, ale póki co zdecyduję się na gotowe rozwiązanie czyli Richesse Ciekawe co wyszłoby po zmieszaniu 4,71 z 7/89 (perłowoszary), ma ktoś pomysły?

Wybaczcie taki długi post, nagromadziło mi się trochę ;P
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora