Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 20:27   #3580
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

a ja nakładam na sucho i nie spryskuje, a mimo to formuła intensiv pięknie się wtapia a efekt pudrowy jest naprawdę minimalny i widoczny jedynie gdy spojrze na swoje odbicie trzymając nos przy samym lustrze.

Uff jak już pisałam nie czytałam wszystkich częsci, więc jesli było to z góry przepraszam.
Chciałam wszystkim którzy nie posiadają jeszcze "orginalnego" primera zasypkę dla dzieci Rossman : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...ream-Puder.htm
Wiem, że pewnie teraz usłysze, że talk nie jest dobry, że może powodować nadprodukcję sebum, że może powodować zapychanie, ale na mojej skórze ta własnie zasypka (mimo, że mam cere skłonną do zapychania) sprawdza się idealnie. Dzięki zawartości allantoiny twarz jest hmm rozświetlona a w dotyku idealnie gładka jak jedwab, a przez olejek nie wysusza skóry. Praktycznie u mnie nałożenie na nakremowaną twarz samej tej zasypki daje już efekt równej, gładkiej twarzy i gdyby nie moje widzimisie mogłabym tak iść do pracy. Zapewne osoby o normalnym kolorze skóry będą uważali że pobiela twarz, ale ja jestem ekstremalnie biała i mnie nic nie bieli

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
zerknij kilka stron wcześniej, bo o ile się nie mylę to ASTRO pisała, że miesza korektory z olejem jojoba i są dużo lepsze może u Ciebie tez by się sprawdził ten sposób ( i nie musisz prasować )
próbowałam juz mieszać i w takim zwykłym mieszaniu korektor jakby się rozmywał i już kompletnie nie spelniał swojego zadania, czyli nie krył cieni pod oczami

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2010-01-26 o 20:29
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora