Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 18:16   #1228
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez florencja16 Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny z góry przepraszam jeśli takie pytanie już się pojawiło ale naprawdę nie mam czasu na czytanie wszytskiego .. Otóż mam pewien problem..
Moja cera jest dość jasna,ale nie jakoś wybitnie blada , delikatnie opalona. Raz na jakiś czas coś mi wyskoczy , jestem po leczeniu dermatologicznym i mam sporo przebarwień potrądzikowych , twarz tłusta. Dlatego szukam podkładu kryjąćego .

I tutaj rodzi się moje pytanie , dlaczego każdy podkład jest dla mnie taki ciemny ?;/ Jak to możliwe , używam kolorów najjaśniejszych z danych marek a mimo to są o niebo za ciemne , mimo że nie jestem typową bladolicą .. Nic nie rozumiem .. Ostatnimi czasy używałam m.in Manhattan powder mat , odcień najjaśniejszy sand , wcześniej Rimmel lasting finish odcien 100 .

Czy są jakieś naprawdę jasne podkłady w granicach cenowych do 50 zł i dlatego tak strasznie na mnie ciemnieją mimo że najbladsza nie jestem ? ;o

Błagam wytłumaczcie mi to
Mówisz że masz tłustą cerę,więc pewnie podkład w reakcji z sebum po prostu ciemnieje.
Nowy lasting finish nie różni się specjalnie odcieniem od swojego popzednika ,więc powinien Ci przypasować,a w rossmanie dostaniesz go teraz za niecałe 22 złote.
Z kryjących dziewczyny polecały Gosha X-Ceptional,ma chyba nawet taki porcelanowy odcień.
Można go dostać nawet za 35 zł w promocji.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-05 o 18:18
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora