Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-06, 10:42   #1961
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki:
-filtr Devita spf 30 do ciala(ale zamierzam uzywac tez do twarzy,bo wersja do twarzy nie jest zbyt oplacalna finansowo-a z recenzji wyczytalam ze sie nadaje do twarzy tez,podobno super dla wrazliwcow i dla cer wrazliwych na zapychanie-wyprobowalam dzisiaj-konsystencja jest aksamitna,wchlania sie blyskawicznie a skora jest jak aksamit po nim-byle tylko nie zapchal to chyba znalazlam filtr idealny-nie pachnie)
-farba do wlosow Naturtint niby ekologiczna-mam nadzieje uzyskac taki kolor jak w pierwszym okienku(chce rozjasnic -moj kolor mnie nudzi-ciekawe co wyjdzie?)

To tyle-caly czas staram sie byc minimalistka i kupowac tylko to co potrzebne
Elfiku, wrzuciłabyś skład tego kremu z filtrem?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem zalamana. Poszlam dzisiaj do mamy, żeby jej trochę uprzątnąć kuchnie, bo miala wczoraj gości, a dziś w pracy jest, no i zaglądam do szafki w lazience a tam nowe kosmetyki, Bielenda, Bio-plantacja, naturalne maslo do ciala kokosowe i krem przyspieszajacy opalenizne kolastyna. Jestem zalamana. Niedawno kupilam jej balsam i żel Alverde i jest nimi zachwycona i używa ich po basenie, nosi je w torbie i pewnie chciala kupić coś tez do domu i się dala oszukać. A to maslo tak cuchnie, że aż mnie dreszcz przedszedl, chemia do szpiku kości, a nie kokos. Mam tego dosyć. Jawna kpina, oszustwo!!!!!!!!!!!!! Ten krem Kolastyny jeszcze skladowo ujdzie, nie ma parabenów, ani za wiele paści, ale bielendzie wypowiadam LINCZ!!!!!!!!!!!!!!!!:gun :
Bielenda to jest pierwszorzędne greenwashing

Dusia65 super zbiory Widzę, że masz podobną strategię jak ja: jak coś nie pasuje, to do oddania chłopu
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora