Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 15:25   #689
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Po pierwszych postach na ten temat nie chciałam się przyznać do własnego wzrostu i wagi, ale na szczęście nie jestem jedyną o takich wymiarach.
żeby nie było nieścisłości, ja kocham swoją figurę a jestem niezadowolona jedynie z tego jakie ubrania się teraz szyje.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
ale się ciesze że ktoś o mnie pamięta
Nie było mnie bo najpierw miałam problemy z internetem, potem pojechałam na tydzień do domu a w międzyczasie poznałam całkiem fajnego chłopaka
Ja już się chyba pozbierałam, tak w 80% przynajmniej, trochę za dużo gadam o tych 5 latach, ciągle się jeszcze ktoś o coś wypytuje, czasem nie potrafię powstrzymać łez, ale to nie tylko za nim płacze, tylko za tym wszystkim co straciłam wraz z nim, brakuje mi jego rodziców, brakuje mi znajomych, tego co cieszyło nas oboje. Staram się nie płakać ale mam jeszcze chwile słabości. Jak mi coś teraz w życiu nie wychodzi to szybciej się irytuje, złoszczę ale wiem że muszę być twarda. Tak złośnica się straszna zrobiłam.
Nie myśl Zuziu o tym co zrobiłaś źle, Ty robiłaś tak jak czułaś! Ja wiem co drażniło M. ale nie zamierzam zmieniać siebie, udawać, chce kogoś komu nie będzie to aż tak przeszkadzało.



Nie wszystkie Ja mam zbędnych 10 kg. Dół 40 Góra 38. Z bluzkami mam problem z biustem a ze spodniami z biodrami Zakupy są stresujące, mało co mi się podoba. Szukam teraz kurtki na wiosnę - najlepiej leży męska sportowa w najmniejszym rozmiarze ale ciągle mam nadzieje że znajdę damską i ciut kobiecą.
fajnie, że jesteś opisuj co to za fajny facet
Cytat:
Napisane przez Rosiee Pokaż wiadomość
hej, mogę dołączyć? uwielbiam naturalną pielęgnację
jasne można.; może na wstępie coś o sobie?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora