Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 17:37   #4918
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Korah, standardowo tak 3-4 dni powinno się jej dać, ale już w 2 dni powinna Ci do 4 cm urosnąć spokojnie
Dziękuję, wysiałam, no zobaczymy, wlaśnie mi chodzi o to, żeby się już do soboty zazieleniło i ozdabiało, nie musi być wysoka, a zupełnie zapomniałam to zrobić wcześniej

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Korah - to ty już dużego masz mężczyznę 5,5 lat... to tyle ile mój chrześniak
A co do pielegnacji...to dużo dostałam w prezencie... właściwie z firm których sama nigdy nie używałam np: P&R i Bentley, ale mam też troche takich "standardowych" np. krem sudokrem... ale żadne drogeryjne typu nivea, czy inne cudaki...
U mnie już wszyscy wiedzą że jak nie chce nic z drogerii... i zazwyczaj wyszukują po necie hehe... a potem przychodzą i mnie "informują" ze coś mi kupili
Oj tak, chłopisko z niego coraz większe, a im większe tym bardziej pomysłowe, a i pyskate kiedy trzeba Ostatnio go zapisałam na ju-jitsu, niech się wyżyje dwa razy w tygodniu na treningu, bo czasem już nie nadążam za jego temperamentem Nie przypomina już w niczym tamtego niewinnego i słodkiego bobaska, ale i tak nic nie stracił ze swego uroku

P&R i Bentley Tresura widać czyni cuda Co do sudocremu, to polecam mega ostrożność.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora