Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszuści - jedwab biosilk
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-28, 14:31   #57
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
wiedziałam, że coś z tymi cenami musi być nie tak skoro są takie wahania... miałam jedwab kiedyś kiedyś i niedawno używałam u teściówki i był on jakiś dziwnie rzadki bo przechyliłam bytelke gwałtownie i on się pp prostu wylał, natomiast na oryginał trzeba czekać aż łaskawie się pokaże. wtedy faktycznie dawkowanie w postaci kropelki bo na tę kropelkę sporo się czeka dla dziewczyn niedoświadczonych bądź miejących wątpliwości niech będzie to wskazówką... natomiast pierwszy raz będę miała kontakt z chi...
btw właśnie wybieram jedwab... chyba zdecyduję się na radka...
No to mi właśnie potwierdziłaś, że jedwab, który dostałam ze sklepu uradka.pl jest podrabiany (nie oskarżam, że to tam jest podrabiany, bo może sklep taki po prostu kupił u hurtownika i sami o tym nie wiedzą). Ten jedwab, który mam wylewa się na rękę błyskawicznie (nie jest to konsystencja wody, ale prawie; coś jak nafta kosmetyczna) i dawkowanie "dużej kropli" jest niemożliwe. Nawet się zastanawiałam skąd taki opis z tym dawkowaniem, bo przy tej konsystencji to niewykonalne. Już wiem skąd - po prostu po wyjściu z produkcji jedwab ma całkiem inną konsystencję, niż po dotarciu do klienta. Zamówiłam w tym sklepie jedwab Biosilk Silk Therapy w 14 ml opakowaniu i Chi Silk Infusion też w 14 ml opakowaniu. Obydwa mają taką samą rzadką konsystencję. Ale alkoholu nie czuję. I z przykrością zauważyłam, że pomiędzy opakowaniami (bo od razu wzięłam po kilka sztuk z obydwu rodzajów) są spore różnice w pojemności - widać to świetnie pod światło (niektóre może więc mają 14 ml, ale inne mogą mieć i 12 ml albo mniej). Jednak jedwab podrabiany . Ale z reszty produktów jestem zadowolona.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując