Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-06, 10:46   #2755
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja mam 172 i ważę 62 kg (przed całym procesem ważyłam 65 kg), czyli mam niby wagę prawidłową, ale tłuszczyku z brzucha i tak chcę się pozbyć!!
Spokojnie.. moim zdaniem do ćwiczeń trzeba dojrzeć. Naprawdę dojrzeć, przewałkować to sobie w głowie, bardzo porządnie Ja chyba z pół roku się namyślałam, na ćwiczenia.. Zaczęłam od niejedzenia słodyczy i tak upłynęło już prawie pół roku, a później wdrożyłam w życie ćwiczenia 3 razy w tygodniu.. Ale to nie było proste, podjąć tą decyzję.
Kochana ja na żadne siłownie nie chodzę, ćwiczę w domu I sądzę, że wiele osób ma wymówkę "nie mam pieniędzy, nie mam czasu na siłkę, nie mam kasy na sportowe ubrania".. A ja ćwiczę w najzwyklejszym t-shircie, legginsach i butach z Lidla I jest dobrze. Da się? Da się!
Dobra, pochwalę się efektami po 3 miesiącach. Ćwiczyłam 3 razy w tygodniu bez żadnych diet (z wyjątkiem nie jedzenia słodyczy wcale).. A co mi tam Może kogoś zmotywuję!
No efekty widać gołym okiem, gratuluję i za wytruwałość

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

I na czymś trzeba zaoszczędzić, żeby była kasa na kosmetixy...
dokładnie

A ja się wyłamię, mam 160 cm i aż 42 kg ( jak taki wypasiony kurczak ) i od 15 lat nie mogę przytyć ani kilograma, byłam już u dietetyka, robiłam miliony badań i wszystko jest ok, piłam te napoje dla sportowców na masę i ani grama więcej, nie ważne ile jem i co jem waga nic się nie rusza. Z jednej strony bardzo się cieszę, ale z drugiej chciałabym jeszcze jakieś 5-7 kg więcej
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora