Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 15:16   #1932
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie miałam i szczerze mówiąc nie wiedziałam, że są chińskie
a tu mój ukochany 131 lovely mickey
Załącznik 6119083

bleee

Śliczny kolor i piękne paznokcie, zazdraszczam kształtu


Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Anyiam śpieszę donieść, że w D. nadal trwa akcja 'polecamy cudowny Artemis'. Byłam wczoraj kupić coś mężowi z Biothermu a konsultantka do mnie, że poleca firmę Artemis. TŻ mówi, że jak usłyszałam nazwę firmy to zbladłam. Konsultantka nijak nie mogła zrozumieć dlaczego tak się bronię.

Ogólnie trafiłam idealnie. Chciałam sobie sprawdzić kolory pudrów Sensai. Konsultantka leci ze mną i stwierdza, że koloru który pasowałby mi nie ma, ale mają ciut ciemniejszy, żeby mnie przyciemnić. Już w środku się śmieję, ale ciągnę za język dalej, upewniam się, że powinnam mieć ten kolor którego nie ma. Na co konsultantka twardo stwierdza, że w sumie ten co go nie ma i ten co jest to są prawie takie same kolory. W sumie się nie różnią, a najlepiej to żebym wzięła jeszcze inny o 100zł droższy to na pewno będzie idealny. Normalnie taka doradczynie miałam, że stwierdziła, że sobie on-line zamówię.
Te konsultantki to jednak jakieś niepociumane



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uuuuu czyli na walentynki nie będzie Chyba, że wezmą nas z zaskoczenia



co stworzone do szturania musi być wyszturane, że przypommnę słowa klasyka



Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość




ooo szara migotka jest piekna
tzn niebieskie u kogos mi sie podobaja, dlatego tez sama zamowilam sobie takie hybrydy, ale po nalozeniu moje dlonie nie wygladaja zbyt korzystnie, moze latem

Też tak mam, że u innych pewne kolory mi się podobają, a u mnie są nie do przejścia



Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Jak jest ochota, to pies wyszturcha kota


Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-01-11 o 16:22
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora