Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy z okolicami ust - WĄTEK GŁÓWNY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-08, 20:20   #29
MALWINKA 76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: dziwna skora wokol ust

Witam
Ja tez borykam się od dłuzszego czasu z tym problemem i powiem Wam, ze jestem załamana. Zaczęło się od podrażnienia po uzyciu błyszczku. Od jakiś dwóch, trzech lat uzywam tylko zwykłej wazeliny, ale mimo wszystko mam duży problem z zapaleniem wokół ust. uczula mnie dosłownie wszystko. Kiedys lekarz powiedział mi, że to zapalenie okołoustne. Jakiś czas temu inny dermatolog powiedział, że to alergia i to duża, ponieważ jestem alergiczką. Dostałam Cutiwate maść ze sterydem. Po tej maści jakis czas miałam spokój. Ale są nawroty. pani doktor dała mi maść o nazwie ,,PROTOPIC''. Po posmarowaniu tą maścią poczułam duże pieczenie wokół ust, które utrzymywało się cały czas. Jak przeczytałam ulotkę to włosy stanęły mi dęba- dosłownieWyczytałam ,że to lek immunomodulujący i np to, że u bardzo małej liczby osób stosujacych tą maść wystąpiły nowotwory złośliwe itp. Czy ktoś z WAS stosował tą maść????A może ma inne sprawdzone sposoby???Proszę o odpowiedź
MALWINKA 76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując