Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pas Neoprenowy
Wątek: Pas Neoprenowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-23, 07:37   #16
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: Pas zwalczajacy tkanke tłuszczową - Smoczek

[img]icons/icon10.gif[/img] Prawdę mówiąc to nie miałam okazji i wogóle jestem okropna konserwatystką, jeśli chodzi o takie rzeczy [img]icons/icon12.gif[/img] tzn-konserwatystką w kwestii tego, czego używam sama [img]icons/icon7.gif[/img] Na siłownie zreszta chodzę od bardzo niedawna, bo do tej pory dużo tańczyłam i to mi wystarczało [img]icons/icon7.gif[/img] Co do dbania o jędrność np brzuszka, to na razie uważam, że jednak najskuteczniejsze są lodowate prysznice i dobry balsam [img]icons/icon7.gif[/img] (nie wspominając rzecz jasna o ćwiczeniach)
Natomiast jeśli chodzi o zasadnośc takiego rozluźniania mięsni to myślę, że to ma sens i może np pomagać w zapobieganiu bólom mięsni [img]icons/icon10.gif[/img] następnego dnia po treningu [img]icons/icon7.gif[/img] Prawdę mówiąc w tym momencie teoretyzuję, bo jak mówię nie używałam sama czegos takiego [img]icons/icon7.gif[/img] Może któryś z naszych Panów [img]icons/icon10.gif[/img] coś wie z autopsji na ten temat [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując