Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 10:23   #540
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Poza tym te opakowania używam raczej kosmetyków wysokopółkowych i ja nie wiem jak mialabym nagle używać pudru z jakiegoś plastikowego pojemnika jak po jogurcie tak samo olejku z butelki jak po jakiejś wietnamskiej przyprawie czy Wy zachowujecie te oryginalne opakowania czy przesypujecie/przelewacie do jakichś innych ?
Też mi to trochę przeszkadza.... Jeśli mam w co to zawsze przelewam, ale większośc stoi w oryginalnych opakowaniach.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tonik BHA, czy na was on w jakikolwiek sposob dzialal? Uzywam go gdzies regularnie od 9, co drugi dzien i... nic. Mialam jakis dzien gdzie bylo widac lekkie luszczenie. Poza tym lekko podraznia,podkresla stany zapalne,ale nie dziala na mnie jakos spektakularnie;d
Właśnie zamierzam go zrobić, więc opowiem później . Mam też w kolejce ten 10% i zastanawiam się czy używanie ich jednocześnie/na zmainę to nie za dużo sczczęścia
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując