Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-13, 13:13   #3882
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam, że nic ciekawego nie znajdę w Inglocie Mam Rimmela Wake me up, ale jakoś nie powalił mnie na kolana Jestem już zła na te wszystkie podkłady Wątpię w to abym znalazła coś odpowiedniego dla Nas Tyle kasy wydanej na te podkłady i żaden się nie sprawdził Oczywiście jeśli tylko cokolwiek cudem uda mi się znaleźć, to na pewno odezwę się
Ja mam podkład we fluidzie Sephory (rozświetlający Brightening & hydrating foundation) i jestem całkiem zadowolona. Posiadam odcień Ivory, czyli jasny. Nie jestem specem od podkładów, ale moim zdaniem dobrze się sprawdza. Ładnie wtapia się w skórę i dobrze rozprowadza (paluszkami). Skórki czasem podkreśla, choć rzadko. Co do krycia. Ja nie mam większych problemów z cerą, więc mi absolutnie wystarcza do zakrycia sporadycznie wyskakujących krostek itp. Poza tym rozświetla. Nie zawsze jest to pożądany efekt jednak ja uważam, że jest w sam raz. Najlepiej pójdź do S. i przetestuj na sobie

Ach, jeszcze odnośnie trwałości. Z tym może być nieco gorzej. Dla mnie nie ma problemu, ponieważ i tak bardzo malutko go nakładam, jest naprawdę wydajny, ale pod koniec dnia może już go w ogóle nie być na skórze
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2012-05-13 o 13:16
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora