Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - powrót byłego...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-01, 22:20   #1
cafea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7

powrót byłego...


na wizażu pojawiam się pod innym nickiem. nie chce jednak pisać z niego gdyż chciałabym zostać incognito.

piszę chyba po to żeby się wygadać. nie mam takiej przyjaciółki której ufałabym w 100%, żadna też obiektywnie by mi nie doradziła.

a w czym rzecz? już piszę...

jakieś 5lat temu zauroczył mnie chłopak. świata poza nim nie widziałam. sielanka trwała bardzo krótko... po 3miesiącach wszystko się rozleciało ale ja do tego czasu zdążyłam sie mocno zaangażować. on bardzo szybko znalazł sobie pocieszenie, a ja leczyłam rany...

po jakimś czasie zaczełam się spotykać z kimś innym. jesteśmy razem już ponad 3lata. były wzloty i upadki, ale cały czas trwamy razem dzielnie. jest kochany, troszczy się o mnie. wiem, że mogę na nim polegać w każdej sytuacji. plany na przyszłość... równiez się pojawiają.

wszystko super extra.... aż... wraca ex.

staram się myśleć racjonalnie. wiem co mogę stracić jeśli zabrnę w to za daleko. z jednej strony nie chce... z drugiej coś mnie do niego ciągnie. zawsze miałam do niego słabość.

myślałam, że niezobowiązujące spotkania będą tak po koleżeńsku. jednak zaczyna to wszystko wchodzić na niebezpieczne tereny... boję się, że dam się ponieść chwili i będę później żałować.

czuje się jak kretynka... z rozdwojeniem jaźni. źle się też czuje z tym, że poniekąd oszuszkuję swojego tz.

dziewczyny walnijcie mnie tak żebym poczuła i wróciła do rzeczywistości w której jeszcze tak niedawno było mi całkiem dobrze.
cafea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując