Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-06, 20:45   #3318
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a co tu tak cicho tak wogóle???????????
nove a u mnie też niic nie bedzie widać bo już kupa nie światło ale odrościcho miałam fest, uwieczniłam nawet przed zafarbowaniem
Kotka to jutro dawaj
Wszystkie pewnie mecz oglądają

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ex
Ja nie wstawię, bo tutaj aparatu nie mam, jedyne co to kamerką z kompa, a to żal wychodzi nie zdjęcia, jakbym tosterem robiła Jak będę w domu, to pocykam.
Tak jakoś mi się skojarzyło: http://demotywatory.pl/3650879/Zbysz...ydzil-malolaty

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ok ale tak mniej więcej chciałam wiedzieć

dziewczyny czekam na fotoski
padłam 3 godziny pieczenia i smażenia ale narobiłam że hej cały blok bym mogła wyczęstować
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Podeślesz mi pączka na Poznań?
Ja też poproszę

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Sorry, ja plotkowałam z moją przyjaciółką Michałem przez telefon, wisieliśmy na telefonie prawie godzinę, zawsze dzwonię, bo mam darmowe minuty najgorsze jest to, że jego dziewczyna jest o mnie zazdrosna on mieszka w Wawie, ona w Trójmieście, więc jeszcze nie miałam okazji jej poznać, żeby się przekonała, że nie jestem straszna i żadna ze mnie konkurencja...

z drugiej strony gdyby mój TŻ miał taką przyjaciółkę to bym się nigdy do niego nie odezwała
Kitka a może uda Wam się zgadać w trójkę jakoś, albo w czwórkę z Twoim tż, pogadaj z przyjaciółką Michałem i zaproponuj mu takie spotkanie to może jego dziewczynie przejdzie Chociaż znam sytuację gdzie związek się rozpadł przez takie coś bo dziewczyna była zbyt zazdrosna o przyjaciela mojej przyjaciółki (), czyli swojego chłopa i po prostu odpuściła bo on powiedział że kontaktu nie zerwie. I dobrze na tym wyszedł, bo do dziś dalej się przyjaźnią, a ta dziewczyna już ma innego o którego raczej nie musi być zazdrosna

Kobiety Uwierz że ja tak samo

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
to czekamy też oczywiście na foty, najlepiej przed i po

będą rano zrobione i jak już będe w pracy to dodam myśle ze przed południem napewno
Przed będą kiepskiej jakości bo robione moim telefonem, ale jutro może uda mi się zgadać z przyjaciółką na zdjęcia to wezmę pendrive i mi wszystko nagra to Wam pokażę w końcu w świetle dziennym i w dobrej jakości moje kudły
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-06 o 20:47
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora