Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-28, 21:01   #2867
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Mam pytanie: czy ktoś robił sobie badania na poziom witaminy D? Idę niedługo na badania krwi, więc mogłabym z ciekawości zrobić sobie i to, tylko nie wiem, jaki to ma być rodzaj badania, bo jest ich kilka.
Ja ostatnio robiłam, bo często miewam bóle głowy/migreny i lekarz widząc jaka jestem blada poradził, żeby też sprawdzić wit. D Zapłaciłam coś ok. 50 zł, norma to właśnie 30-100, ja mam około 15, lekarz powiedział, że w naszym rejonie i tak wszyscy mają obniżoną tą wartość i mało kto ma nawet te 30...

Obawiam się trochę tego okresu wakacyjnego, bo zimą nie za często używałam filtrów, szłam tylko do szkoły i z powrotem, udało mi się cerę doprowadzić do naprawdę super stanu dzięki Atredermowi, a po filtrach ZAWSZE mi coś wylezie... Wcześniej myślałam, że to kwestia czegoś innego, ale w ostatnim czasie używałam filtrów w okolice pod oczami,policzki i po kilku dniach cały ten obszar był usiany krostkami ( a używałam niby nie komedogennych kremów- anthelios fluid ultra lekki i aknicare spf30), reszta twarzy oczywiście czyściutka, po odstawieniu filtrów wszystko wraca do normy. Niestety jestem skazana na unikanie słońca, bo mam ogromną tendencję do piegów, poza tym regularnie używam kwasów/Atredermu. Spróbuję z tym wychwalanym Pharmacerisem, może będzie lepiej
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora