Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-30, 15:08   #2479
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zimą, zimą

No i zmierzyłam dzisiaj. Mam płaską łyżeczkę 2 ml, nalałam do niej filtra - po nałożeniu na twarz zostało jeszcze pół łyżeczki, więc wtarłam w szyję. Nie wyobrażam sobie nałożenie prawie całej tej łyżeczki na samą twarz
no tak bo nie ma co na sile kłas tyle tego filtra, jak juz cala skóra jest posmarowana

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;47486119]Niestety nie mam jak wcierać podkładu nie pocierając pędzlem, więc jestem skazana na ta metodę... Ew mogę spróbować z jajkiem, ponoć niektórzy nakładają tak minerały.

Ja czekam tyle, ile mogę. Tzn jeśli się spieszę to niestety z 10 min, dlatego później mam tłustą twarz. Kiedy wstawałam sobie dużo wcześniej, by się nie spieszyć gdzieś, to czekałam nawet do 25 min (w tym czasie robiłam coś innego po prostu). Muszę wrócić do tego, ale ja to taki "wieczny spóźniony"





Jak to obliczasz?



Chodzi o taką łyżeczkę np?
http://mazidla.com/kategorie-poprodu...category_id=27

Muszę sobie kupić 2 łyżeczki, bo mama mi wyrzuciła moją miarkę do bromelainy, nie wiedząc, co to [/QUOTE]
tez sie zastanawiałam kiedys nad tym jakiej, ale lubię mojego flat topa nawet

podobnie jak ja tez odczekuje jakeis 20 minut a jak mniej to skóra jest bardziej tłusta
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora