Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kufer kosmetyczny-jaki kupić? WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-13, 18:44   #41
marjas1
Raczkowanie
 
Avatar marjas1
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 46
Dot.: Kufer kosmetyczny-jaki kupić? wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bozena ps Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecam Wam inwestować w nieco droższe kuferki. Te tanie baaaaardzo szybko się rozlatują - oczywiście przy częstym transporcie. Ja ostatnio znowu połakomiłam się na trzyczęściowy kufer (standardowy duży co mieści na dole lampę + jeszcze dopinany dół) za jakieś 150zł. Na początku byłam zachwycona bo fajnie wszystko mieścił, ale niestety bardzo szybko się rozleciał. Rączka nie wytrzymała ciężaru, dół się zaczął odczepiać. Mam też inny kufer, standardowy, dwuczęściowy, szufladki na górze, na dole dużo miejsca. Mega wytrzymały, tyle że niestety nie wszystko już mieści ;( Ostatnio też na POlski rynek weszły rewelacyjne torby/kufry ZUCA. W swojej ofercie ma ją m.in Inglot. Mac też, ale niestety jeszcze nie dostępne w PL.
Ja niestety nie zgodzę się, żeby inwestować w bardzo drogie kufry, nie wiem od czego zależy jakość bo przecież większość z nich żeby nie powiedzieć, że wszystkie są chińskiej produkcji. Ja kupiłam swój 8 lat temu na allegro, wtedy takie kufry były po ponad 200zł ( czarny który ma srebrne wstawki) teraz kosztują one po 80-90zł i mam go tyle lat, kompletnie nic się nie dzieje. Jest jedna wada...ma półki plastikowe, które mają prążkowaną strukturę.Jeszcze jak robiłam tipsy to nie da się ukryć, że podczas transportu i jak było lato żele obklejały opakowania a te z kolei półeczki, czasem też się coś rozlało i niestety dziś muszę szukać nowego bo taki poklejony od żelu to troszkę wstyd przed klientką. Te z wyściółką zamszową bo takie widziałam tutaj na zdjęciach też będą problematyczne w utrzymaniu czystości.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Syla1402 Pokaż wiadomość
Mam taki sredni kuferek, ktory miesci duza lampe UV 36w. Kuferek posiadam od niespelna roku, ale mam wrazenie ze te kuferki sa bardzo tandetne w stosunku do ceny. Otwieranie pare razy w miesiacu, bo trzymam tam lampe i lakiery ktorych nie uzywam na co dzien, a kuferek juz jest rozjechany i juz sie tak ladnie nie domyka.

Trafilam na bubel, czy te kuferki takie na prawde sa wszystkie?
myślę, że nie wszystkie, nie wiem o co chodzi w jakości tych kuferków.

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
A jak myślicie czarny kufer podologiczny jest ok?
też ma przegrody na kosmetyki i narzedzia i byleco a jest duży naprawde i w dodatku na kółkach. Co o takim myślicie?
może być ciekawie
__________________
Kosmetolog/ miłośniczka piękna i zdrowia
Prywatnie szczęśliwa mama dwóch synków.
marjas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując