Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-07, 20:49   #3052
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ajj źle się wyraziłam z tym 30% składu. Nie chodziło mi o to, że 30% flaszki, to składniki zapachowe, tylko o suchy fakt, że 6 z 18 składników, to takowe substancje. Oczywiście w stosunku do całości kosmetyku są ich bardzo małe ilości (są za Parfum w składzie) i nie stanowią 30% składu. Przepraszam jeśli wprowadziłam kogoś w błąd, nie wiem co sobie myślałam, gdy to pisałam.
O jakimś przystojnym brunecie
Wszystko jasne

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Rossmann prezentuje na swojej stronie wszystkie dostępne w swojej ofercie produkty, więc jeśli na stronie nie ma jakiegoś produktu to też nie będzie go w drogerii (co innego, że nie wszystkie dostępne na stronie produkty są w każdym Rossmannie), więc szkoda biegać po sklepach.
Na stronie też nie wszystko jest.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że to działa w jedną stronę (u mnie w żadnym Rossie nie ma np. Aktywatorów Avy, a są na stronie), poza tym są małe i duże Rossmanny, stąd różny asortyment, ale jeszcze nie spotkałam tam niczego czego nie byłoby na stronie. I moja teoria upadła
To i tak masz optymistyczniejszą teorię od mojej, bo u mnie w żadnym z Rossmanów w promieniu 40 km nie ma nigdy tego, co ja chcę, czyli tego, co naprawdę jest fajne Ani Avy, ani bielendy, ani wód termalnych caramance, długo by wymieniać, naprawdę
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora