Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-29, 10:10   #542
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Dzięki za szybką odpowiedź .
Niedawno zaczęłam pić aloes i mam coraz lepszą cerę. Ale rozszerzone pory chyba zawsze będą, taka moja natura .
Stosuję tonik z migdałkiem 5% i oczywiście do tego bloker -> tonik super działa na drobne zaskórniki.
Jak już będę mieć pewność, że wypryski się unormowały zajmę się za likwidację przebarwień. Nie omieszkam skorzystać z Twoich rad
Nieprawda.
Ja miałam okropnie porozszerzane pory (20 lat temu,kiedy zaczynałam chodzić do kosmetyczki,standardem było ręczne ich oczyszczanie - czyli wyciskanie co przez kilkanaście lat dało efekt tragicznych porów jak kratery!).
Także zastosowałam taką kurację: diacneal tylko na obszar nosa i brody (wieczorem),na policzki z przebarwieniami wit. C i filtry na całą twarz (rano).
Po nocy z diacnealem istna produkcja sebum - trzeba to dobrze oczyścić,potem jak wspmniałam C i filtry na całość koniecznie + nawilżanie lekkim niezapychającym preparatem w międzyczasie.
Po kilku miesiącach wielkość moich porów zmniejszyła się znacznie;znacznie mniej się też zanieczyszczają (co jest naturalną konsekwencją zmniejszenia
Nie,żeby w ogóle zniknęły,ale jest o wiele lepiej.
Także zachęcam do rozsądnej pielęgnacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując