Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-07, 10:36   #2853
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez a_ngi_e Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny. mieszkam za granicą więc dostęp mam tylko do podkładów z wyższej pólki. problem polega na tym,że od kilku dobrych lat użeram się z trądzikiem. od kilku miesiecy zmagam się też z wysuszoną skórą i podczas nakładania podkładu robią mi się wielkie " plamy" suchej skóry, podkład schodzi , roluje się? mimo,ze używam kremów nawilżających i baz pod makijaż to twarz z podkładem mam przerażającą.. dziewczyny pomórzcie obecnie zastanawiam się nad estee lauder double wear lub revlon colorstay. wiem,że one dobrze kryją i o to mi chodzi.. w swojej kosmetyczce mam podkłady dermablend, max factor, loreal, dream matt musse i wiele wiele innych

ps. dla potwierdzenia mojej pilnej potrzeby otrzymania waszej pomocy dodam,że mam prawie 2 letnia córeczke i faceta, który przestał się mna interesować bo " nie potrafisz o siebie porzadnie zadbać" ( chodzi tu własnie o tą beznadziejną cere)
Nie wiem na ile Twój trądzik jest nasilony i czy masz zmiany na całej twarzy czy np. na określonych partiach. Na pewno mocno kryjący i matujący podkład będzie podkreślał suche miejsca. Ja bym mimo wszystko spróbowała leczenia i zmiany pielęgnacji na bardziej dostosowaną do potrzeb cery. Zamiast wazeliny kup lekki olej (u mnie się sprawdza np. skwalan z oliwek) jeśli chcesz trochę natłuścić przesuszoną skórę; na kremy też warto uważać - ale wiadomo, że zanim dojdzie się do tego, co nam służy a co nie, mogą zdarzać się wtopy. Żeby już nie offtopować, napiszę jeszcze tylko, że na Twoim miejscu zastanowiłabym się, czy zamiast kryjącego podkładu nie lepiej byłoby kupić mniej kryjący + dobry korektor.
To zależy oczywiście od stanu cery, ale jeśli wypryski masz np. głównie w jednym obszarze, to nie ma sensu zaszpachlowywać mocno całej twarzy. [emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora