Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 21:32   #3342
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia 70 % to jest naprawde dobrze, przynajmniej ja tak uwazam. Jak mam teraz buźkę w plamach to też znacznie się rózni od szyji, szczególnie po nałozeniu tych pudrów ciezko wyrównać koloryt.
Mój dzień to 29.08.2008 r.
Ale wiesz nie obawiam się już tak bardzo tego zabiegu jak tych cholernych filtrów. jak to czytam to już nie wiadomo co ze sobą począć, zeby te plamiska nie wróciły potem. Próbuję w te i we te na razie. Różne próbki, rózne zestawienia, nie trafiłam jeszcze na nic co by mnie zadowoliło. Mam zamiar pobawić sie teraz w puder własnej produkcji, bo problem mam nie tyle z nałozeniem odpowiedniej ilosci co póżniej ze zmatowieniem tego, no i żeby go nie zdestabilizować. Tak jak pisałam wyzej stosowałam avenke kolorową i avenke mleczko (tzw. dzieciaczek), po nich można sie pudrować czym sie chce, co z tego jak sie twarz lepi przez cały dzień potem.
Po cos 1 i stosując cos 2 będziesz miał trochę inną skórę - inaczej będzie reagowała. nawet krem avene nie jest aż tak tragiczny po cos jaki wtedy, gdy próbowałam go pzred zabiegiem. Dzisiaj posmarowałam się zdobyta próbką emulsji avene - było ok. Na to puder sypki Rimmel . ciekawa jestem tego pudru, który kupiłaś Buczaczo - daj jutro proszę raport. Tylko napisz, do jakiego go porównujesz ( tzn. jakiego przedtem używałaś )
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora