Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zazdrosc, brak zaufania
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 22:25   #8
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: zazdrosc, brak zaufania

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
Elliania dobrze widziec ze ktos mnie rozumie
moj TZ wprawdzie nie ma zadnych eks, ale i tak jestem zazdrosna o rozne kolezanki. Zwlaszcza ze my bylismy uwazani dlugo rzez wszystkich za taka ,idealna pare" a ostatnio mielismy problemy i uswiadomilam sobie ze nie zawsze ejst tak rozowo i jednak moge go stracic. Teraz jest dobrze ale lek pozostal. Jakos jak tyle sczytam o klamstwach i zdrad to ciezko mi uwierzyc ze mnie to ominie...
Właśnie mój miał masę takich 'kolżanek', co mu nieludzko słodziły (chyba im imponowało że 26latek rozmawia z nią, 16-18 latką ;/ ), po mnie się woziły, puszczały mu sygnały o 3 nad ranem, 6 rano (często zostawał u mnie na noc, więc mnie to budziło, jak zamieszkaliśmy razem to dalej, ale w końcu to ukróciłam, napisałam na nk że 'ludzie, którzy nie dali sobie zrobić dziecka, nie muszą wstawać w nocy jak Ty, więc nas nie budź' - nie dosłownie, ale takie przesłanie, może za ostro, ale byłam mega wkurzona), dostawał propozycje że one mogę wyretuszować nasze zdjęcia, bo 'ta Twoja dziwnie wyszła', jedna ostatnio wstawiła ich wspólne zdjęcie na nk (z marca ), jak napisał żeby usunęła to foch i obraza majestatu, więc wywalił wywłokę ze znajomych Kolejna wysłała mu półnagie zdjęcia... Boże, normalnie szał macic miały ;/ I bądź u kobieto spokojna i nie zazdrosna ;/

Co do problemów i świadomości, że nie zawsze różowo - takie coś czasem pomaga związkowi, bo się obie strony zaczynają bardziej starać Jeżeli on Cie kocha tak naprawde, to przygody typu zdrada i kłamstwo Cię ominą szerokim łukiem
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując