Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 22:27   #8
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Cytat:
Napisane przez canivoria Pokaż wiadomość
Chcę kupić mojej mamie jakiś krem o spektakularnym działaniu. Moja mama skończyła 55 lat i choć nie wygląda zdecydowanie na swój wiek najbardziej by chciała "wzmocnić" i "zliftingować" skórę twarzy. Bardzo lubi kremy Dermiki i widać że nieśmiało marzy o zakupie czegoś z serii Dermika Mesotherapist. Dlatego też na pewno jej je kiedyś kupię aczkolwiek zastanawiałam się również nad Vichy Neovadiol GF bo obiło mi się o uszy, że faktycznie doskonale napina twarz - zresztą jak ta Dermika. Nie wiem którą serię wybrać na pierwszy raz. Może wy coś doradzicie?
Zastanawiałam się jeszcze nad La roche substiane, ale krem ten nie ma tego magicznego działania napinającego, bo sama go używam, dlatego chcę kupić go mojej mamie w przyszłości jako faktyczny zastrzyk odżywczy, a nie "udający" napięcie. Na razie chcę ją przekonać w widoczny sposób by bardzo dbała o swoją urodę
Co radzicie? Mieliście styczność z serią Vichy N.GF. lub Dermika Meso?
Kup jej to, czym marzy, zawsze to przyjemny prezent.

A jeśli się zastanawiasz, co spoza tej listy życzeń mogłoby się nadać to ja jakiś czas temu namówiłam mamę (po 60) na serum perłowe z Kolorówki:
http://www.kolorowka.com/396,zestaw-...jace-30-g.html
Efekty przeszły oczekiwania, bo okazało się, że to serum właśnie napina i rozprasowuje zmarszczki. Efekt pewnie doraźny, ale mojej mamie odpowiada, bo właśnie jakiś czas przed zakupem pojawiły się u niej nowe zmarszczki, które ją bardzo irytowały, a po tym serum są prawie niewidoczne. U mojej mamy kosmetyki do mieszania w domu sprawdzają się też dlatego, że wiele kremów sklepowych ją uczula albo roluje się na twarzy.

Ogólnie z takich naprawdę działających to polecam właśnie mieszane kosmetyki, mają więcej substancji aktywnych. Tylko, że wiesz, w pewnym wieku to nie tylko działanie długofalowe jest potrzebne, ale właśnie doraźne spektakularne efekty są bardzo ważne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując