Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - teksty traktowane o przyjaźni :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-01, 21:14   #18
tinulka17
Wtajemniczenie
 
Avatar tinulka17
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 802
Dot.: teksty traktowane o przyjaźni :D

Dla mnie przyjaźń to coś wielkiego. Coś, co nie zdarza się zbyt często. Przyjaźń to głębokie uczucie łączące dwoje ludzi. Przyjaciele zawsze mogą na sobie polegać, wiedzą o sobie z reguły wszystko, nie mają przed sobą sekretów ani tajemnic, radzą sobie nawzajem. Często traktują siebie jak kolejnego członka rodziny Przyjaźń to nie tylko słowa, Spotkanie, albo rozmowa, To nie kolega na dwa miesiące, Z przyjaźnią żyje się do końca, Każdy powinien mieć przyjaciela, Który go kocha i w trudnych chwilach wspiera i ja mam takiego przyjaciela...

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Aa i może jeszcze:
Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś węzłem, który łączy, lecz nie zniewala. Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś podmuchem, który uspokaja, lecz nie usypia. Przyjacielem, ponieważ jesteś bratem, który upomina, lecz nie upokarza. Przyjacielem, ponieważ jesteś wzrokiem, który patrzy, lecz nie osądza. Jesteś przyjacielem, ponieważ jesteś ręką, która prowadzi, lecz nie ciągnie na siłę. Przyjacielem, ponieważ jesteś oazą, która pokrzepia, lecz nie zatrzymuje. Przyjacielem, ponieważ jesteś sercem, które kocha, lecz nie zmusza. Przyjacielem, ponieważ jesteś czułością, która chroni, lecz nie podporządkowuje. Właśnie dlatego…

Może będą dobre ;]
__________________
'A hero of war
Yeah, that's what I'll be
And when I come home
They'll be damn proud of me
I'll carry this flag
To the grave if I must
Because it's flag that I love
And a flag that I trust'
RISE AGAINST! <3
tinulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując