Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 16:00   #448
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość

Maglisa pzrerwa moze trwać do 6 tygodni
A no to dobrze, Pinguś. U mnie potrwa najwyżej 2, góra 3 tyg. , potem wracam na drogę cnoty.
Bardzo chcciałbym jeszce te 2-4 cm w biodrach zgubić.
Baaaardzo.

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
szewki zdjęte wszystkie rana goi się dobrze, ale jak lekarka stwierdziła to tylko z zewnątrz wewnątrz jeszcze wszystko potrzebuje czasu, basen raczej mi odradza na razie no chyba że chcę się potaplać trochę, więc poczekam jeszcze z 2 tygodnie

a tak wogóle to u mnie teraz dla odmiany pielęgniarki strajkują, kto miał opatrunek to go nie przyjęli przed 10, dopóki jakaś pielęgniarka się nie pojawi, na szczęście lekarka sama zdjęła mi te ostatnie szwy

teraz był inny chirurg niż ostatnio, dzisiaj usłyszałam że te wzdęcia to jednak wcale nie koniecznie od wyrostka...
Fajnie, że juz zdjęte szwy.
Jakieś sugesteie ze strony lekarza odnośnie tych wzdęć?

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
http://diores.pl/r6980q-komplet-p-1484.html&rozmiar__id=

a co na tą powiecie?

ale nie nie, ja nie mowie ze jedynie anorektyczki sa ladne, ale po prostu.. dla mnie taka kobieta w takim stroju, gdzie nawet anorektyczka wyglada komicznie, wyglada 2x bardziej komicznie z racji tuszy i tylko o to mi chodzi.
bo takie ksztatly powinno sie jakos ladnie eksponowac, a nie za przeproszeniem wywalac wszystko na wierzch
ja nie mam nic przeciwko tej pani, zbudowana proporcjonalnie i w ogole, no ale do reklamy czegos takiego.. nie spotkalam sie wczesniej z tym

edit:
Brewko, bardzo ladne stroje
w wiekszosci
ale widzisz, te panie nie maja na sobie obcisłych firanek
Ja nosze w tej chwili 44 rozmiar ubrania. I ciesze się, ze moge na modelce pooglądać ubranie/bieliznę dla siebie.
Oglądanie dziewczyn o wzroście 180 i rozmiarze ubrania 34 powoduje u mnie frustrację, i zły nastrój, bo żebym nie wiem jak sie starała i nie wiem jak bardzo schudła ja nigdy nie zbliżę sie do takiego ideału.
Nic więcej nie gadam na ten temat, bo znowu.....



Cytat:
Napisane przez rzęsa Pokaż wiadomość
dzisiejsza pizza z żółtą i czerwoną papryką - taka sobie

i jeszcze pokażę Wam mój placek stefankowy

i mój przylizek
Rzęska ładna to i w przylizku ładnie wygląda.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora