Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:32   #1194
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Champs.. jak mam byc szczera to warto wg mnie cienie Urbanka lepsze od Diorów czy Chanelek- są mieciutkie, niemal same się cieniują na powiece, są mega trwałe.. mają tylko jedyny minus- niektóre cienie mają brokat którego na powiece nie widać, a widać na buzi ja juz mam na to sposób- najpierw maluje oczka, jak ten brokat się osypie to go tonikiem traktuje, potem na buzke krem i podkład

Jesli chodzi o samą kolorystykę to kolorki są bardziej stonowane..dla kogoś kto maluje się niezbyt mocno będzie jak znalazł i fajne jest tez to ze paletka ma bardziej neutralne kolory- zarówno ciepłe typy, jak i zimne znajdą cos dla siebie
Ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Co do malowania to ja nie preferuję jakiegoś mocnego make up'u bo mi nie pasuje,źle w takim wyglądam. Co do malowania oczek to zawsze od nich zaczynam,a dopiero potem maluję resztę twarzy

Tak więc skoro mówisz,że warto,że powinnam być zadowolona i kolory będą ok...no to biorę ją
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując