Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawdzone kolorowe kosmetyki Biochemiczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-12, 13:02   #55
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Sprawdzone kolorowe kosmetyki Biochemiczek

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja miałam vichy aera teint, i z samego podkładu i jego właściwości byłam bardzo zadowolona, ale niestety, najjaśniejszy kolor-opal był dla mnie jednak za ciemny (choć mimo tej swojej ciemności nieźle się wtapiał w skórę). Dobrze krył, fajnie się rozsmarowywał a buzia była potem taka aksamitna, satynowa.
Nie wiem jaką masz karnację, ja mam jaśniutką, więc w gamie kolorów dostępnych w PL nic dla siebie nie dopasuje, ale gdyby nie te kolory to byłby chyba mój ulubiony.
Dla porównania dermablend miałam tylko w próbkach, ale dla mnie to była obrzydliwa, tępa pasta do butów (tudzież BHP), widoczna i w ogóle fuj. I mówię to ja- osoba lubująca się w podkładach mocno kryjących
Dzięki, muszę popytać o próbki, bo ja akurat karnację mam ciemniejszą, więc na ogół nie mam problemów z dobraniem czegoś dla siebie Co do Dermablendu, to dobrze, że też tylko na nich się zatrzymałam, bo puder jest O-K-R-O-P-N-Y!
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując