Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 08:20   #72
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;83130876]A ty te zue madki śledzisz 24h dziennie, że tak dokładnie wiesz co robią i jak często?
I nadal ciekawi mnie, że jak matka się "nie zajmuje" bo klika coś w necie, to zasługuje na potępienie, a jak tatuś cały dzień siedzi w robocie, to jest wporzo. A przecież tak samo w tym momencie nie poświęcają dziecku uwagi, nie budują relacji, nie gotują dziecku obiadu czy coś.[/QUOTE]Ty tak na serio? No jak klika coś w necie to się nie zajmuje. Można mieć gorszy dzień, być zmęczonym ale mówię o przypadkach gdzie tak jest ciągle, napisałam to już kilka razy. Jak to dla Ciebie normalne, to Twoja rzecz. Dla mnie nie więc napisałam że mnie to dziwi. Poza tym napisałam też o przypadku gdzie kobieta jest do 16/17 w pracy, powrót do domu i nos w telefonie zamiast przez ten krótki czas który został do wieczora zająć się dzieckiem. No ale kobieta ma prawo do codziennego odpoczynku w postaci siedzenia kilka godzin w telefonie zamiast zająć się dzieckiem [emoji6] tak się tworzy relacje - dziecko sobie, matka sobie[emoji6]
Śledzę [emoji6] ekstra zabawa, obserwować cały dzień aktywność matki która potem narzeka że nie ma na nic czasu, bo dziecko wymaga 100 % uwagi. A serio - jak leżę chora i faktycznie kilka dni oglądam filmy, patrzę co w necie itp. To widać to bardzo dobrze - ciągle coś komentują, wystawiają itp. I tak przez cały dzień, dla mnie to nie jest zajęcie się dzieckiem i nie mówię że trzeba wymyślać niewiadomo jakie zabawy albo codziennie jeździć niewiadomo gdzie.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Tutaj akurat jest różnica. Chodzi o taką niby obecność - tworzenie złudzenia, że spędzam z Tobą czas ale tak naprawdę lajkuje fotki na insta. Dziecko nie jest głupie. Tata, który wróci z pracy i się na maksa pobawi z dzieckiem nie patrząc w tym czasie w tv ani w smartfona może mieć z nim lepszą relacje niż mama, która niby spędza z nim cały dzień i niby ogląda razem książeczki ale jednym okiem patrzy fejsa. Bije sie w pierś, samej mi się zdarza jak moje dziecko ma gorszy dzień i wymaga mojej uwagi non stop, no po prostu nie da się, zwariowałabym.
Nie chodzi tu zupełnie o to, że matka nie ma prawa do odpoczynku, kawy etc., kawa rzecz święta
Dokładnie tak.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora