Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-09, 18:25   #919
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez magdalena_13 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, kupiłam dzis w aptece wit a i e oraz olejki arganowy i macadamia - tak poleciła mi pani w aptece do stosowania do roli. Prosze powiedźcie jakie stosować proporcje, ile kropli tych witamin zeby skórze nie zaszkodzic, czy dodawac takze wit c?
bede wdzieczna za porady

W jakiej formie masz witamiy A i E? Podaj składy z opakowania.
Olejek arganowy i macdamia są bardzo dobre, jeśli nie masz suchą cerę, w przypadku mieszanej mogą spowodować wysyp zaskórników, zwłaszcza jeśli dodasz witaminę E.


Cytat:
Napisane przez protka
Ja napisałam, że przy pękających naczynkach powinno się zacząć od 0,2 mm (tak mi doradzono), a ty nic nie piszesz, że takowe posiadasz.

Mam cerę naczynkową - zabiegi rozpoczęłam od rolki 0,5 mm, czasami używam także 1,0 mm i nie widziałam, żeby cokolwiek złego działo się z naczynkami. Wręcz przeciwnie, tak jak u wielu osób, po pewnym czasie skóra pogrubiła się i naczynka są mniej widoczne.
Jeśli jednak ktoś nigdy się nie rolkował i nie ma większego pojęcia czego się spodziewać, bardzo się boi albo ma bardzo wrażliwą skórę, to może będzie dobrze jeśli zacznie od najkrótszych igieł. Jest to jednak długość dla cierpliwych bo na efekty trzeba czekać i czekać a zabiegi robić przynajmniej 2 razy w tygodniu - nie jest to opcja dla osób zapracownych i niecierpliwych, czyli takich jak ja
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując