Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-14, 17:45   #163
owned05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez trinitarianis Pokaż wiadomość
nie wiem czy umiesz czytać czy nie. napisałam ze wyciągneła mi tak język ze myślałam ze mi wędzidełko zerwie a nie że tak mocno ścisneła że bolało. napisałam również że prawdopodobnie mam krótkie wędzidełko i dlatego tak bolało.
Przykro mi ale umiem czytac Widocznie mnie nie zrozumialas .
Bo napisalam o tym 'sciskaniu' ogolnie. Jesli myslalas ze węŹidełko ci się urwie to znaczy ze za mocno ci jezyk wyciagnela , co nie wróży 100% profesji. A jeśli nie umie ' pracować ' na bardziej schowanym jezyku to znaczy ze jest nie doświadczona

A zresztą co sie bede klocic , ciesze sie ze dobrze ci sie wygoilo.


Cytat:
a ile masz lat? bo dla rodziców to ważne... sama mam 21 lat i jeśli moja córka która by miła powiedzmy ok 14 lat ( nie wiem ile masz i to przykładowy wiek) to bym jej również nie pozwoliła... ale wytłumaczyła dlaczego. sama mam kolczyk od dwóch tyg ale wszystkie tego typu decyzje podjełam gdy byłam wszystkeigo świadoma i pelnoletnia. nawet nie pytałam wczęsnij mamy bo i tak by mi nie pozwoliła. poczekałam aż ta decyzja we mnie dojrzeje i w końcu sie zdecydowałam... tak samo jest z tatuażem chce go zrobić od bardzo dawna ale czekam aż to we mnie dojrzeje i bede dokłądnie wiedziała czego chce i co chce...
jesli masz coś w granicach 14 to bym jeszcze poczekała.. twój organizm sie jeszcze rozwija...
mam nadzieje że niczym nie uraziłam i coś tam pomogłam...
Ogółem musze sie zgodzić ale ja mam bardziej spontanicze podejście. Ale co do tego ze organizm sie rozwija , to nie do końca prawda. To stwierdzenie skłania sie tylko do tatuażu i przekłuć powierznichowych czyli surface. A jeśli mama jest nie ugieta to zostaje ci poczekać. Kolczyk w języku to chyba najcześciej zabraniany (mam na myśli te przekłucia dosyc powszechne) kolczyk u nastolatków. Mamom kojaży się on dosyć '' intymnie '' bo tego typu przekłucia sluza w mniejszym stopniu do wygladu , a wiekszym do uzytku Jesli znajdziesz dobre argumenty, to może i sie zgodzi. Ja sama używałam takich jak to moje ciało , nie bede przecież latać z jęzorem na wierzchu itp. Niestety nic nie dalo
Musiałam ją wtedy postawić przed faktem dokonanym , a że mam fajną mamuśke to nie protestowała w niebo głosy Tylko że ja miałam o 3 lata mniej niż ty Ale 16 lat , to już doysć dorosły wiek. Zresztą kolczyk w języku nie zostawia blizny bo sie zarasta po wyjeciu kolczyka w ciagu 7 godz juz nie wlozysz go spowrotem a w ciągu ok . 24 godz jest całkowicie zarośnięty. A to też argument.
owned05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując