Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-22, 09:48   #3861
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Phenome i dostałam próbkę kremu z filtrem bez szemrania (nie robiłam zakupów) Mam nadzieję, że będzie dobry.
Zapytałam też o wycofywanie się marki z rynku. Pani powiedziała, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. Jedyne zmiany to nabranie kierunku również na Azję.
Super wieści, to nas uspokoiłaś

Co do pomadki Isana Intensiv, mam już pewność co do tego cudeńka, dla mnie rewelacja, usta mi aż odmłodniały, więc problemowym ustom niech nie umknie uwadze

Przypomniało mi się, że miałam napisać wrażenia o kremie do rąk Verima: Okazał się najlepszym ze wszystkich zakupionych produktów tej marki. Wg mnie jest genialny, dość drogi, ale warto, bo wydajny, nie trzeba go dużo, ani często aplikować. Zapobiegał pięknie wysuszeniu, ale miałam wątpliwości czy poradzi sobie z już wysuszoną skórą, aż nadszedł moment egzaminu i okazuje się, że radzi sobie świetnie i do tego błyskawicznie, po jednej aplikacji. Natychmiastowe ukojenie i regeneracja. W dodatku nie lepi się, ładnie pachnie, ideał. Zdecydowanie najlepszy jaki miałam z naturalniaków


WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT!!!

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-22 o 10:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora