Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-27, 11:18   #4105
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Powąchałam masło bacuri od Anuli... W sekundę mnie odrzuciło ze słowami "O Jezusie!" Kocanka przy tym to perfuma

to ja bym chyba umarła
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zapach balsamu do ciała z oliwką jest bardzo charakterystyczny dla kosmetyków Alverde - trawy cytrynowej . Małż mówił , ze pachnę cytrynką . Dość fajnie nawilżał i nie powodował zapychania porów na moich udach - tak , tak to jest możliwe , z jeżynowym muszę uważać i nakładać cieniutka warstewkę.

Evi na zdjęciu to nie jest balsam do ciała z jaśminem lecz delikatny szampon do włosów o ten bardzo podobne opakowania .
Balsamu z jaśminem i herbata jeszcze nie używałam ale wszystko przed nami .
dziękuję Grażynko -bardzo mi pomogłaś

pory ci się na udach zapychają. OMG
Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Ja mam cerę bardzo wrażliwą, zaczerwienione policzki, rozszerzone pory I przy wielu kremach i podkładach codziennie mi coś wyskoczy Ogólnie mam cerę suchą, ale policzki czasem w dotyku wydają się tłuste. Mimo że brzmi to jak dramat, to nie wyglądam źle i na pewno niepotrzebne mi kwasy czy retinoidy. Chcę tylko naturalny krem nawilżający. I to okazuje się największym problemem....

Używam obecnie:
wieczorem: OCM + hydrolat oczarowy + krem szkoda mówić (jakiś Dermedic Hydrain - silikony)
rano: mydło Aleppo 40% Laurie + woda termalna Uriage + Dermosan
raz w tygodniu glinka i raz w tygodniu peeling enzymatyczny

testowałam kremy Fitomedu - po wszystkich wysyp (niewielki, ale nieprzechodzący), z Biodermy wszystkie Sebium AKN, Dermedic Acne Expert, LRP Toleriane, Physiogel, AA Oceanic Wrażliwa, długo by jeszcze wymieniać...

Czy wy w ogóle używacie zwykłych kremów czy tylko serum?
pewno, że używamy

a może swojska alterra dla wrażliwców bezzapachowa?
---
anula, przyszała paczucha od ciebie, dziękuję bardzo
i jaka słodka niespodzianka

wszystko obwąchałam i wyobraź sobie że WSZYSTKO mi się zapachowo podoba!
suflet pachnie świetnie-tak lekko i świeżo-zobaczymy na ciele, ale zapowiada się bosko . I papaya jaka orzeźwiająca, chyba mi się bardziej podoba niż mój bambus i konsystencja fajna-taka zbitsza (bambus ma rzadszą).
A ten ruski olejek regenerujący-to bajkał? czy jakiś inny?
Szampon łup.i maska też przyjemnie zapodają
pachnie sesą od pudełka, ale ta przeciwłupieżowa jakoś mi dużo lepiej pachnie niż zwykła . Ale będzie testowania
No i co się z tym masłem pod prysznic robi?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora