Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o pomoc:(wsparcie:(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 18:30   #16
Hurt
Przyczajenie
 
Avatar Hurt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Prosze o pomoc:(wsparcie:(

dziekuje za te slowa to nie jest jednak do konca tak, to nie pierwszy raz, to niezdecydowany bachor. Pare razy mowil mi ze nie wie co czuje, ze to chyba przyzwyczajenie, rozstanie bylo wczesniej ze 2 razy, lecz jakos tak czulam ze do siebie wrocimy, no i dlugo nie czekalam,nie odzywalam sie do niego, bo nie bede sie plaszczyc, on przylecial skruszony, jak to on mnie nie kocha, przemyslal wszystko...wybaczylam bo tak kocham ze brak slow chwile potrwalo, bylo idealnie i znowu... tyle ze teraz powiedzial ze to juz na zawsze i ja wlasnie czuje ze tak bedzie ja to czasem mysle ze on ma rozdwojenie jaźni.. powiedzial mi ze to koniec bo nie czuje tego co ja do niego, ale za chwile byl zly ze kolega puscil mi syg, albo wypomnial mi sytuacje z wakacji(kiedy przez jakis czas nie bylismy razem) ze ja od razu poznalam nowych znajomych(chlopakow) a on jakos nikogo i ze skoro sie do mnie teraz czasem odzywaja to musialam dac im powod. ja go naprawde nie rozumiem.. staram sie byc silna, ale ja go tak kocham jestem nienormalna, dawno powinnam sobie dac spokoj, jednak nie moge, to cale moje zycie
Hurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując