Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-10, 20:41   #176
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Myślę, że lina Beige będzie mieć domieszkę różu
Mam z tej serii Beach Sand i jak dla mnie jest ok, tylko troszkę za ciemny, więc go porządnie jeszcze nie przetestowałam. Ale obiektywnie już teraz jestem w stane stwierdzic, że w porównaniu do serii Natural (a tym bardziej Golden) ewidentnie ma więcej różowo-beżowych tonów.
Dla mnie Beach Sand w testach paskowych jest za ciemny, ale na całej buzi pięknie się wtapia. Dekolt mam ciut ciemniejszy od twarzy. Efekt pięknej, naturalnej buzi muśniętej słonkiem. Zamówię jeszcze Sweet Almond i Caramel aby porównać do Beach Sand. Chyba się zakochałam w Amilie
Ogólnie dużo odcieni mi pasuje na dwóch poziomach i nie umiem się zdecydować, dlatego muszę domówić jeszcze próbki. Wszystkie odcienie pięknie się wtapiają, testujcie

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
To bym pewnie wypróbowała odcienie z Golden i Natural, chociaż zastanawiają mnie te odcienie Beige. Na stronie pisze, że są to odcienie chłodne z beżowymi/brązowymi tonami. Co o nich myślisz? Też nie mają w sobie nic różowego ani pomarańczowego? Zupełnie nie wiem w jakie odcienie celować ;p
Wiem, że to nie do mnie ale seria beige ma domieszkę różu ale nie pomarańczy

Edytowane przez durka
Czas edycji: 2013-06-10 o 20:40
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując