Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wysyp pryszczy po pierwszej mikrodermabrazji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-02, 00:43   #2
Patusia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: wysyp pryszczy po pierwszej mikrodermabrazji

Cześć ja też mam problem z trądzikiem , ale już mam go coraz mniej Jeśli chodzi o mikrodermabrazje to jakoś szczególnie za nią nie przepadam , także leczyłam się u dermatologów przez 4 lata i szczerze nic mi to nie pomogło obecnie chodziłam do salonu Zdrowia i Urody na peeling kwiatacyjny i na peeling kwasem salicylowym i muszę przyznać , że jest duża poprawa i też na początku kuracji miałam lekki wysyp (to znaczy , że działa) potem miałam stopniowo coraz mniej , ale wycwaniłam się i zamiast chodzić do salonu robię sobie peeling z kwasu salicylowego i peeling z kwasu migdałowego i koi (koszt kwasu salicylowego to około 18 zł starcza na całą serię 8 zabiegów, natomiast kwasu migdałowego z koją koszt około 23 zł + perły kojące (starcza na 7 zabiegów):P Całość działa jak w salonie tyle , że nie płace za jeden zabieg 180 zł Cere mam coraz ładniejszą , a tak pod koniec września idę znów do salonu , ale na laser IPL przeciw trądzikowy, łagodzi blizny potrądzikowe itp. Ogólnie już tylko wyskakują mi pojedyńcze niespodzianki , przebarwienia są coraz mniej widoczne jak blizny potrądzikowe Po laserze będę miała buzię bez skazy Oczywiście jeśli serio wolisz mikrodermabrazje to ok wysyp powinien minąć , ach i polecam cetaphil do mycia(koszt około 34 zł starcza na 3-4 miesiące) buzi jest bardzo dobry bo jest delikatny i także cetaphil krem(koszt także podobny starcza na około 6-8 miesięcy) , który możesz używać wieczorem (można to tylko zakupić w aptece) tym co jest bardzo dobre to to , iż nie powoduję podrażnienia , łagodzi , nie powoduje więcej niespodzianek na buzi , a wręcz pomaga w walce z nimi Ah ... i bym zapomniała musisz zawsze rano posmarować buzie kremem z UV najlepiej 50 , ewentualnie 30 to pomoże w rozjaśnianiu przebarwień ! Ach i nie możesz jeść słodyczy ( w tym też słodkich napojów) , ostrych potraw , jeśli używasz soli (sól zatrzymuje wodę w oraganizmie i toksyny )do jedzenia postaraj się ją ograniczyć do tego jedz mało nabiału i jedz ciemne pieczywo . Ach i raz dziennie bierz tabletkę z witaminą A i witaminą C ( także rozjaśnia przebarwienia) Jeśli chcesz mogę ci podać stronę , gdzie możesz zamówić kwasy oczywiście jeśli chcesz i mogę ci powiedzieć co jak Ach i nie idź na oczyszczanie buzi jeśli to będzie oczyszczanie manualne , bo jeśli tak to stanowczo odradzam ! Poza tym tak z innej beczki do jakiej ty chodzisz kosmetyczki ?? Przecież powinna cię poinformować o innych zabiegach jak i jak przebiegają i , że na początku może być , że tak ujmę wysyp i , że powinnaś używać rano jak gdzieś wychodzisz kremu z filtrem bo po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa na słońce , a poza tym to pomaga rozjaśniać i powinna cię ogólnie poinformować o takich rzeczach jak ja ci piszę Wiem rozpisałam się , jeśli to przeczytasz to szacun mnie by się nie chciało :p No nic ja kończę , bo już mi się oczy kleją
Patusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując