Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-01, 15:51   #1905
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Oj dziewczyny ile Wy razy podnosiłyście te słabsze na duchu nie da się opisać przecież dzięki temu forum zrobiłam cosmelan, teraz dermamelan.anetka 123 twój post powinnyśmy wszystkie czytać w chwilach zwątpienia - musimy sobie uświadomić, że jesteśmy skazane na ten krem. Gdyby produkt działał na zawsze to sprzedawca by splajtował. Używasz jest efekt przestajesz koniec. wolno nam nam zrywać związku z derma czy cosmelanem. Jak pisze anetka nawet w formie maseczki żeby skóra się nie odzwyczaiła i był efekt. Ja ma teraz przerw ę4 dni dużo wyjść i nie mogę sobie pozwolić na jszczura na twarzy, ale od pon. dalej regularne smarowanko tym bardziej, że aura sprzyja i mam dużo wolnego. Na policzkach plamy zniknęły drobne piegi też zostało mi czoło a tu cały słoik przede mną już widzę co będzie jak skończę - pewnie uzależnieniebo tak świetne są efekty i ta odmłodzona skóra dwudziestolatka tego nie odczuje ale po 30 i to sporo jest różnica Jestem straszną przeciwniczką lasera na naczynkapolecam, ale na przebarwienia nie zbyt dużo złych rzeczy naczytałam się na forach o powrocie plam poparzeniach naprawdę nało jest profesjonalistów w tym fachu chyba, że jakieś kliniki.magdus34 ja też mamo kropne problemy z czołem jest pancerne dopiero od niedawna coś się ruszyło.Trzymajcie się dziewczyny i nie poddawajcie się walczmy o atrakcyjny wygląd. Twylah gdzie jesteś napisz

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Przepraszam gorąco za literówki szybko pisałam i nie sprawdziłam tekstu
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując