Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 23:49   #917
chiquitkaaa
Raczkowanie
 
Avatar chiquitkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 113
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Naczytalam sie o tym wiele i z tego co zauwazylam kazdy filtr 50 jest ciezko i albo zapycha albo bieli albo sie nie milosiernie swieci albo wszystko na raz...bylam tez w kilku aptekach z probkami bardzo ciezko bo nie maja i dostalam kilka np.z pharmaceris i niestety sie rolowal i strasznie bielil i taki efekt filmu zostawial i calej buzi takiej poklejonej fuj
myslalam o tym LRP ze wzgledu na dobry sklad ale nie jestem jakos do konca przekonana czy jesli jest on w polaczeniu z fluidem to tak samo dobrze dziala jak sam filtr ....a on troche kosztuje wiec nie chcialabym wyrzucic kasy w bloto...
w jednej z aptek pani mi mowila ze bioderma wlasnie produkuje podobno jakis lekki filtr 50 tez z fluidem skald podobny do LRP ale jeszcez nie maja go dostepnego
a te probki juz sie koncza wiec musze sie zdecydowac na jakis , ktory bedzie mnie jak najmniej zapychal i nie zostawi takiej starsznej powloki....czytalam wlasnie zeby na filtr stosowac skrobie ziemniaczana z cynamonem i jest ladny efekt zmatownienia i cera nie jest taka blada tylko ladnie zbrazowiona...
czy ktoras z Was moglaby mi cos polecic lub zdecydowanie odradzic zebym wiedziala czego sie strzec
__________________
06.032013okragle silimed 425ml T.K. Krk

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-04-10 o 11:38 Powód: Przesunięcie - zmiana tytułu
chiquitkaaa jest offline Zgłoś do moderatora