Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dodatki do salonu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-26, 21:01   #10
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: dodatki do salonu

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Właśnie wiem trochę poniosło mnie z brązem który kocham <3

Wiesz nie mogłam zrobić jednych białych drzwi skoro są brązowe we wszystkich pomieszczeniach.
Pisałam o szafie i chodziło mi o drzwi przesuwne w szafie. Drzwi do pokoju to przy nich pikuś Czyżby szafę projektował jakiś pan zdzisio czy miecio z "salonu" mebli na wymiar?
Tu masz przykłady szaf, które wtapiają się w ścianę i nie obciążają wnętrza swymi gabarytami:
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/z...ixPmTyitZB.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/s...LpOQhRAWUX.jpg
Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Jest jak jest dlatego proszę o radę bo stanęłam w czarnym punkcie.
Heh jakich kolorów? Jak ja kolorów nawet nie mam w tym pokoju ;D.
To turkusowe i limonka to tylko wzięłam tak żeby zobaczyć co pasuje.

tak na prawdę inny kolor ma kanapa ( jasny brąz choć wydaje mi się,że podchodzi pod rudy) bo stół i szafa są koloru jak meblościanka tylko jakoś inaczej wyszło na zdjęciach.

chce uprzytulnić salon bo sama czuje,że nie jest tak jak powinno być
Dla mnie każdy z tych mebli ma nieco inne wybarwienie i usłojenie i to widać. O ile szafa i stolik to podobne do siebie wenge czy coś takiego, to fronty szafek są kompletnie inne do tego drzwi i podłoga to jeszcze inne bajki i odcienie.
Kanapa faktycznie wpada w rudy, dlatego albo ją sprzedaj i kup inną, albo przykryj narzutą i zapomnij o jej kolorze.
Jeśli chodzi o kolor dodatków, to jakikolwiek odcień niebieski lub zielony, generalnie bez ciepłych barw, bo masz dużo brązu, który wystarczająco ociepla wnętrze. To czego ci brakuje to tkaniny - zasłony, dywan, poduszki. Bez tego żadne doniczki czy inne drobiazgi nie wprowadzą wrażenia przytulności.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując