Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-05, 20:31   #2931
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

Testuję też orzecha włoskiego i tutaj już zapach jest przyjemnym typowo orzechowy, bardzo delikatny i szybko ulatniajacy się. Olej dłużej się wchłania, ale z HA jak błyskawica. Buzia też gładziutka, bardziej nawilżona niż po porzeczce.
Maju przez tą Twoja wypowiedź szala ZA jeśli chodzi o zakup oleju z orzechów wloskich się przechyliła wahałam sie brać czy nie brac - ehh... no i wezmę żeby nie było oczywiście na razie zamówie sobie te wszystkie cudeńka olejowe w 15ml objętościach co by wyłonić faworyta

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość

Jestem za to zdecydowanie minimalistką włosową (tylko szampon Alepii+olej kokosowy), makijażową, butową, torebkową...

Polu, witaj na ojczyzny łonie

Niezamienna a którego z szamponów Alepii używasz i jak się sprawuje? bo ja własnie nie wiem który wybrac...

poza tym jeszcze wspomniałaś o mydełku Alep, więc chciałam spytać jak się sprawuje w porównaniu do olejku myjącego - mam ostatnio problem, bo olejek zostawia mi wrażenie tłustości co mnie bardzo denerwuje - wczesniej tak nie miałam... może jednak bardziej przypasuje mi mydełko niż olejek.

Polu fajnie, że juz jestes "bliżej" nas
.......................

to jest treść postu którego starałam się dodać w momencie wizazowego zamieszania po 13 jakos i jeszcze wtedy Niezamienna Twój długi post byl dodany w calosci


mówicie, że ma rozpocząć działalnośc kolejny sklepik z półproduktami.. no nie - jedno wielkie kuszenie - wciaz i wciaz
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora